půjčky na auto

Bankovní půjčky na auto

Jak nejlépe vybrat bankovní půjčku na auto a jaké jsou její přednosti a nedostatky. Na co si dát pozor? V první řadě platí pravidlo neukvapit se a nepodlehnout emocím, které se s nákupem nového autoa vždy dostaví a můžou zatemnit racionální rozhodnutí pro tu správnou půjčku.

Půjčka na nové i ojeté auto

Banky nabízejí ve svém portfoliu úvěrů také specializovaný produkt na financování nákupu nového, nebo ojetého automobilu. Jedná se o půjčku na auto, která je přizpůsobena přesně na míru. Součástí půjčky bývá výhodné pojištění a má velmi nízkou úrokovou sazbu, neboť je zde zajištění samotným vozidlem. Pro banku je to tím pádem méně riziková forma půjčky.

Havarijní pojištění a povinné ručení

Součastně s půjčkou můžete jako volitelný doplňkový produkt sjednat také havarijní pojištění a povinné ručení. Opět v rámci balíčku výhodněji, než samostatně.

Více nabídek, lepší podmínky

Tak jako všude i zde platí, než se rozhodnete pro konkrétní banku, nechcte si vypracovat více nabídek i v ostatních bankách. Zvolte tu nejvýhodnější půjčku. Jako vodítko může posloužit parametr RPSN, čím nižší, tím lépe. Zajímavé srovnání přináší na stránkách například idnes.

Datum 29. 3. 2016

WWW.AUTOPUJCKA.CZ, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Infoweb o autopůjčkách. Neposkytujeme úvěry.
Upozornění: Tento web může obsahovat neaktuální informace