půjčky na auto

Nebankovní půjčka pro každého

Žádali jste o půjčku u banky, ale neuspěli jste? Pokud půjčku potřebujete, můžete se obrátit na nebankovní společnosti, kde nejsou podmínky pro schválení až tak přísné jako v bance. Banky žijí nejen z poskytování úvěrů, ale také z vedení účtů a jejich poplatků a klientela je i tak široká. Bankovní instituce se jistí, proti nesplácení a porušení smlouvy, vyššími úroky i jinými poplatky.

Nebankovní půjčky pro každého

Nebankovní společnosti nabízejí většinou bezúčelové půjčky u kterých není potřeba ručitel.

Vyřízení a schváleny půjčky probíhá velmi rychle a peníze jsou vyplaceny na účet klienta. U nabankovek můžete vyřídit krátkodobé i dlouhodobé půjčky, jakými můžou být např. americké hypotéky. Mezi krátkodobými půjčkami dominují SMS půjčky a půjčky do výplaty. Nebankovní půjčky jsou vhodné pro všechny, kteří jsou schopní půjčenou částku i s úroky vrátit ve stanoveném termínu.

Půjčujte si od prověřených nebankovních společností

I když věřitelé slibují, že půjčí opravdu každému, opak může být pravdou. Každý chce mít jistotu, že dostane své peníze zpátky a ne zadarmo. Takto to berou i poskytovatelé nebankovních půjček a to že půjčí opravdu každému je jen obyčejný marketingový trik. Pár nebankovních společností si za dobu svého fungování získala dobré jméno a řadu spokojených klientů, ale v nekonečném moři nebankovních poskytovatelů se najdou i tací, kteří se snaží na neznalosti nebo zoufalství lidí vydělat a nutno podotknout, že se jim daří. Nespočet nebankovních společností se neustále snaží lidi oklamat. Je dobré být obezřetný, nepodlehnout první nabídce a využívat jejich služby pouze tehdy, kdy je to opravdu výhodné.

Prověřování skutečností

Půjčky od nebankovních společností můžeme označit jako půjčky skoro každému. Je pravdou, že tyto společnosti skutečně dokáží poskytnout peníze i takovým lidem, kteří by v žádné bance s žádostí neuspěli. A právě na tyto neúspěšné žadatele se nebankovní sektor zaměřuje. Většinou jsou to lidé bez práce, zadlužení lidé anebo ti kteří mají špatnou úvěrovou historii. Došlo to až tak daleko, že se počet těch, kteří nebyli schopni splácet své závazky neustále horentně zvyšoval, proto se podmínky pro schválení zpřísnily a od roku 2016 začala platit novela Zákona o spotřebitelském úvěru. Ta má za cíl omezit počet spotřebitelských úvěrů u kterých hrozí jejich nesplácení. U vyřízení půjčky je potřeba vždy prověřit, zda bude mít žadatel z čeho splácet a nepůjčovat zadluženým lidem, tak aby se jejich situace ještě dále nezhoršovala a nedostali se tak do dluhové spirály.

Smluvní podmínky

Při čerpání půjčky od nebankovní společnosti je třeba pečlivě si přečíst celou smlouvu včetně malých odstavců, které mohou obsahovat důležité informace a také další dokumenty jako jsou obchodní podmínky. V těch jsou obsaženy další důležité informace, kolik vás bude stát třeba předčasné splacení anebo to, kolik zaplatíte v případě prodloužení splatnosti. Nikdy nepodepisujte smlouvu, ve které je zmínka o rozhodčí doložce a dobře si rozmyslete podepsaní smlouvy, kdy se ručí nemovitostí, tak ať nepřijdete o střechu nad hlavou.

Datum 15. 12. 2017

WWW.AUTOPUJCKA.CZ, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Infoweb o autopůjčkách. Neposkytujeme úvěry.
Upozornění: Tento web může obsahovat neaktuální informace